Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
158 postów 1035 komentarzy

Bejka

Almanzor - Bejka, to zawołanie rodzinne, z Podlasia.

Trotyl we wraku

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mając dowody, że w zwłokach osób przebywających ponad godzinę w Tu-154M nie ma śladów trotylu a we wraku takie ślady są znaczy że mamy dowód przestępstwa Rosjan

Na wstępie zaznaczam, że od czasu opublikowania mojej notki internetowo:

powod-katastrofy-piTot-zawiodl-i-tupolew-przepadl-cz-3-3

w S24, NE oraz w druku w Najwyższym Czasie nie została opublikowana żadna wiarygodna informacja kwestionująca fakty będące jej podstawą. Przeciwnie. Opublikowane przez polską państwową komisje badania wypadków lotniczych informacje źródłowe odkodowane z zapisów TAWS/FMS przez specjalistów producenta tych urządzeń: amerykańskiej firmy United Avionics potwierdzją tę moją hipotezę dotyczącą ostatniej fazy lotu Tu-154/M/101.

Więcej publicznej wrzawy niż fakty dotyczące zachowania się tragicznego tupolewa w ostatniej fazie lotu wywołuje jakaś zlamana brzoza, której potencjalny wpływ na spowodowanie katastrofy był żaden, oraz TROTYL.

Komunikat prokuratury wojskowej stwierdzający, że w ekshumowanych szczątkach ludzkich śladów materiałów wybuchowych nie stwierdzono, w świetle odkrycia takich śladów w przechowywanym na lotnisku smoleńskim wraku prowadzi do mocnego potwierdzenia tezy:

czy-rosjanie-wsypali-trotyl-do-wraku-tupolewa

stwierdzającej, że to ROSJANIE odpowiadające za wrak tupolewa, jeden z dowodów zaistnienia smoleńskiej katastrofy, z jakichś nieznanych publicznie powodów WSYPALI DO NIEGO TROTYL, a co najmniej ponoszą odpowiedzialność za jego we wraku zaistnienie.

KOMENTARZE

 • @ autor
  Zamieniłem się w obserwatora. Trudno inaczej, skoro prokuratura i zespół
  Laska produkują pojedyńcze wypowiedzi(?) ekspertyzy(?) , sprzeczne ze
  sobą , jak i wewnętrznie ! Narracja rozpada się na epizody, w ramach których wolno dyskutować. Epizody nie łączą się ze sobą, wprost przeciwnie, zaprzeczają sobie wzajemnie.
  Pozdrawiam !
 • Pominieto badania śladow mgły helowej
  by nie niweczyć szans rozwoju popisowego kultu i sprofanowania Wawelu katastrofalna para Lecha slawetnego wstrzymaniem ekshumacji w Jedwabnem i wsparcia wynalazku naszości wojny z Irakiem frontem jedności popisowo gebelsowskich kregow podejrzeń i gruntowym na swych koalicjantow hakiem z jego damą dla kopulacji in vitro łaskawą
 • @fan-wolności 15:55:23
  Celuloid to nitroceluloza - w niczym nie przypomina TNT !
 • @telewidzacy 23:37:19
  Mało dowcipne.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY